Situace

Příklady lékařské online konzultace

Konzultace pro fyzicky aktivní jedince

Jste fyzicky aktivní? Chodíte pravidelně běhat nebo chodíte do posilovny? Jíte zdravě, pečujete o své zdraví a kondici, ale potřebujete občas nějakou radu nebo ujištění odborníka, zda vše děláte správně, protože se výsledky nedostavují nebo máte občasný problém? Využijte naší služby, kdy se dostanete velmi jednoduše do kontaktu se svým odborníkem.

Chcete znát druhý názor

Byli jste u lékaře osobně, ale nejste si jisti diagnózou, máte pochybnosti a chcete znát názor druhého lékaře. Není problém! S naší službou to zvládnete velmi rychle. Stačí se zaregistrovat na stránkách www.mujdoktor24.cz a vyberete si konzultaci s vybraným lékařem po telefonu. To je vše a nemusíte ani opustit svůj domov!

Rozhovor s česky mluvícím lékařem

Není výjimkou, že Češi jezdí za prací stále víc a víc do zahraničí. Jedná se nejen o práci na hlavní pracovní poměr, ale také jde hodně o sezónní záležitosti nebo různé pracovní cesty (řidiči nákladních automobilů, stavební společnosti, podnikatelé…). Pokud jste jedni z nich, tak máte možnost kdykoliv mluvit s česky mluvícím lékařem. Odkudkoliv. Žádná jazyková bariéra a možnost nepochopení! Služba dostupná ihned a bez front.

Tip ohledně léků

Každý lék a každý případ vyžaduje vhodné dávkování. Nelze používat léky dle svého uvážení, každý má své specifika. Špatné užívání může být začátkem neblahých vedlejších účinků. Pokud si nejste jisti, tak neváhejte a využijte naší služby a kontaktujte lékaře.

Mluvit o choulostivých problémech

Vážnější onemocnění a nemoci jsou upřednostňovány před menšími neošetřenými problémy a náznaky. Často není u lékaře čas řešit tyto drobnější onemocněné řešit. Jindy třeba považujeme problém za příliš intimní nebo choulostivý a dáváme přednost jeho utajení a samoléčbou. To je ale velká chyba! Nyní už nemusíte mít obavu, jakékoliv problémy mohou být konzultovány na dálku, po telefonu, bez osobního kontaktu, z pohodlí domova…

Lékařská pomoc na dovolené

Ať už budete trávit svojí dovolenou v Čechách nebo v zahraničí, tak je důležité, abyste měli zdravotní péči, kdykoliv jí potřebujete. Pravděpodobně není nic horšího, než hledat lékaře v místě kde to neznáte nebo nejste jazykově vybaveni. S naší službou budete mít jeden kontakt a můžete volat kdykoliv.

Dermatologický problém

Mnoho onemocnění se projevuje právě přes kůži, kde lze pozorovat změny. Některé z nich jsou nepříjemné, jiné působí bolest, další jsou nevzhledné a pokud se neléčí včas, tak mohou propuknout ve vážnější onemocnění. Pokud něco podobného vypozorujete na vlastní kůži, tak se můžete obrátit na našeho dermatologa. Stačí jen problém vyfotit a zaslat lékaři…

Léčení, konzultace na dálku

Bydlíte daleko od města nebo v malé obci, která postrádá odborníky v oboru, který zrovna potřebujete? Nebo vám váš zdravotní stav nedovoluje osobní návštěvu u lékaře? Žádný problém! Díky naší službě a našim odborníkům můžete konzultovat svůj stav s kýmkoliv. Rychle, levně a bez opuštění domova.

Analýza výsledků krevních testů

S naší službou a odborníky můžete snadno a rychle analyzovat výsledky svých krevních testů. Výklad bude proveden odborníkem a samotný rozbor může být zaslán emailem.

Deprese

Deprese je jednou z nejobávanější nemocí našeho století. Tento stav můžete poznat tehdy, pokud bude stav depresivní nálady doprovázen dalšími příznaky navíc, mimo jiné, pocit nedostatku energie, neschopnost prožívat radost, dlouho trvající malá sebeúcta, třeba až měsíc. Sami už poznáte, že jste nemocní nebo že máte minimálně problém, ale nechcete s tím jít k lékaři a dokonce ani vycházet mezi lidi. Léčba deprese bude jednodušší s naší službou a odborníkem na telefonu.

“Přeložení” lékařské zprávy

Kolikrát už se vám stalo, že jste šli od lékaře a ač vám vše vysvětli a řekl, dal lékařskou zprávu, tak po vstřebání všeho kolem vlastně nic nevíte. Nebo jste v zahraničí a lékařské zprávě rozumíte, ale nejste si jisti. I v tomto případě je naše služba vhodná k překladu a vysvětlení lékařské zprávy.