Pro média

Platforma Mujdoktor24.cz technicky zprostředkovává on-line poradenství v oblastech zdraví, prevence, moderní medicíny, trendů, dietetiky a dalších. Mujdoktor24.cz je místem, kde naleznete kvalifikované odborníky, se kterými můžete vést konzultace prostřednictvím telefonního hovoru nebo textových zpráv. Uživatelé platformy mohou využít naší službu tedy odkudkoliv a kdykoliv. Naším cílem je spojit uživatele s odborníkem bez dlouhého čekání.

Průměrná doba propojení přes telefon je 15 minut a na textové dotazy odpovídáme většinou v řadu několika hodin. Běžná konverzace s odborníkem trvá 15 minut, přičemž konverzace s psychology, psychosomatiky nebo laktačními specialisty pak může být i delší, a je běžně hrazena jednorázově nebo formou předplatného.

Chceme garantovat špičkové a zkušené odborníky, kteří mají potřebné odborné způsobilosti k výkonu své profese. Můžete si vybrat jednoho z nich nebo pozvat svého odborníka k nám, aby začal používat naši platformu. V pilotním provozu je platforma k dispozici od 8-20 hod.

Ve Spojených státech proběhne přibližně 750 milionů on-line konzultací s odborníky ročně. Mujdoktor24.cz je součástí Telmedicin CZ.