O nás

Naším cílem je vybudovat pohodlnou mezinárodní platformu, spojující zdravotnické odborníky s uživateli platformy kdykoliv a odkudkoliv.

Ing. Lukáš Melichar

Zakladatel a předseda výkonného výboru

Podnikatel, mentor a investor, který se dlouhodobě věnuje managementu a investicím nejen do zdravotnictví. Bývalý ředitel mezinárodní zdravotní společnosti International SOS.

MUDr. Monika Koubová

Odborný garant

Odpovědná za nábor odborníků, jejich školení a vytvoření pravidel pro konzultace. Přes 20 let klinických zkušeností z interní a akutní medicíny. 15 let manažerských zkušeností.

Mgr. Robert Novotný

Právník a člen výkonného výboru

Odpovědný za právní podporu projektu. Právník s více než 10letou praxí v oblasti občanského a obchodního práva. Dlouhodobě se věnuje problematice informačních technologií a start-up projektům.

Vera C. Dvorak, MD

Členka výkonného výboru

Serves as Vice President and Medical Director of Care Coordination at Inova Health System. Other experiences inlude Senior Vice President and National Medical Director Clinical Innovation for United Healthcare, the largest commercial insurance company in USA, Practicing physician at Kaiser Permanente in Virginia and chief of department of internal medicine.

MUDr. Jakub Dümler

Člen výkonného výboru

Člen výkonného výboru, odpovědný za rozvoj platformy a navazování nových obchodních vztahů. Absolvent všeobecného lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze. Již během studií se věnoval obchodu v oblasti realit a organizování společenských akcí.